Kontaktai



UAB „Anykščių šiluma“

Vairuotojų g.11, LT-29107 Anykščiai

El. paštas: info@anyksciusiluma.lt

 

 

 

Vardas pavardė:

 

Telefono Nr.:

El. paštas:

Direktorius

Virgilijus Vaičiulis

8 (381) 5 91 65

virgilijus@anykščiusiluma.lt

Vyriausiasis inžinierius

Arvydas Valiulis

8 (381) 5 94 40

arvydas@anyksciusiluma.lt

Administratorė – personalo specialistė

Daiva Navickienė

info@anyksciusiluma.lt

Vyriausioji finansininkė

Rita Gaigalienė

8 (381) 5 93 18

buhalterija@anyksciusiluma.lt

Ekonomistė

Kristina Šiaučiulytė - Matijošė

8 (381) 5 91 67

ekonomiste@anyksciusiluma.lt

Vyresn. inžinierius šilumininkas

Deividas Neniškis

8 (381) 5 27 55

deividas@anyksciusiluma.lt

Vyresnioji apskaitininkė

Birutė Kavoliūnienė

birute@anyksciusiluma.lt

Apskaitininkė

Dalia Misiūnienė

dalia@anyksciusiluma.lt

Buhalterė

Elvyra Maneikienė

8 (381) 5 26 38

elvyra@anyksciusiluma.lt

Apskaitininkė – kasininkė

Vida Dainauskienė

vida@anyksciusiluma.lt

Juristas

Egidijus Matiukas

8 (381) 5 19 08

egidijus@anyksciusiluma.lt

Viešųjų pirkimų specialistas – šilumininkas

Zenonas Rotautas

zenonas@anyksciusiluma.lt

Sandėlininkas mechanikas

Povilas Prapiestis

8 (381) 5 22 19

povilas@anyksciusiluma.lt

Inžinierius energetikas – šilumininkas

Aurimas Žiukas

aurimas@anyksciusiluma.lt

 

 

 

 

Budintis

 

8 (381) 5 27 55

8 615 55387

 

 

 


^ Į viršų