Naujienos


Kontaktai


Spausdinti

 

 

 

UAB "Anykščių šiluma"

Vairuotojų g.11, LT-29107 Anykščiai

El. paštas: info@anyksciusiluma.lt

 

 

Vardas pavardė: Telefono Nr.: El paštas:
Direktorius Virgilijus Vaičiulis 8 (381) 5 91 65 virgilijus@anyksciusiluma.lt
Vyriausiasis inžinierius Gintaras Strolia 8 (381) 5 94 40 gintaras@anyksciusiluma.lt
Raštinės vedėja Danutė Obelenienė info@anyksciusiluma.lt
Vyriausioji finansininkė Rita Gaigalienė 8 (381) 5 93 18 buhalterija@anyksciusiluma.lt
Vyresnioji ekonomistė Asta Aglinskienė 8 (381) 5 91 67 ekonomiste@anyksciusiluma.lt
Vyresn. inžinierius šilumininkas
Deividas Neniškis
8 (381) 5 27 55 deividas@anyksciusiluma.lt
Pardavimų tarnybos operatorė Dalia Misiūnienė dalia@anyksciusiluma.lt
Buhaltere Elvyra Maneikienė 8 (381) 5 26 38 elvyra@anyksciusiluma.lt
Apskaitininkė - kasininkė Vida Dainauskienė vida@anyksciusiluma.lt
Juristas Egidijus Matiukas 8 (381) 5 19 08 egidijus@anyksciusiluma.lt
Viešųjų pirkimų specialistas - šilumininkas Zenonas Rotautas zenonas@anyksciusiluma.lt
Sandėlininkas mechanikas Povilas Prapiestis 8 (381) 5 22 19 povilas@anyksciusiluma.lt
Inžinierius energetikas - šilumininkas Aurimas Žiukas aurimas@anyksciusiluma.lt
Budintis 8 (381) 5 27 55

 

 




^ Į viršų