Kontaktai



UAB „Anykščių šiluma“

Vairuotojų g.11, LT-29107 Anykščiai

El. paštas: info@anyksciusiluma.lt

 

UAB „Anykščių šiluma“ kontaktinis numeris: 8 381 59165

 

 

Klientų aptarnavimo centras: 8 381 51553


UAB „Anykščių šiluma“ avarinė tarnyba – 8 381 52755, 8 381 49857, 8 615 55387

 

 

.................................................

Vardas pavardė:

...............................................

Tel. nr.

.....................

El. paštas:

Direktorius

Dainius Šiaučiulis

8 381 52219

dainius.siauciulis@anyksciusiluma.lt

Vyriausiasis inžinierius

Arvydas Valiulis

8 381 59440

arvydas@anyksciusiluma.lt

Administratorė – personalo specialistė

Daiva Navickienė

8 381 59441

info@anyksciusiluma.lt

Vyriausioji finansininkė

Rita Gaigalienė

8 381 59318

buhalterija@anyksciusiluma.lt

Ekonomistė

Kristina Šiaučiulytė - Matijošė

8 381 59167

ekonomiste@anyksciusiluma.lt

Viešųjų pirkimų specialistas

Zenonas Rotautas

8 381 51908

zenonas@anyksciusiluma.lt

Vyresn. inžinierius šilumininkas

Deividas Neniškis

deividas@anyksciusiluma.lt

Finansininkė

Elvyra Maneikienė

 

elvyra@anyksciusiluma.lt

Apskaitininkė – kasininkė

Vida Dainauskienė

vida@anyksciusiluma.lt

Vyresnioji apskaitininkė

Birutė Kavoliūnienė

 

birute@anyksciusiluma.lt

Apskaitininkė

Dalia Misiūnienė

dalia@anyksciusiluma.lt

Sandėlininkas mechanikas

Povilas Prapiestis

 

povilas@anyksciusiluma.lt

Elektrikas automatikas - informatikas

Arūnas Žiukas

arunas@anyksciusiluma.lt

 

 


^ Į viršų